wtorek, 5 maja 2015

(FANART) Pustynna wyprawa, odc. 52-54

Drugi sezon nieoficjalnej, fanowskiej kontynuacji "Opowieści Koka". Ojciec Placyd wymyśla i rysuje, a Kapral nakłada retro-kolorki i wycina paski z gazety.


Poprzednie odcinki znajdziecie tutaj (kolor) i w naszej czytelni osiedlowej (c-b). Nowe paski publikujemy we wtorki i piątki. Zostańcie z nami.

2 komentarze:

  1. Czasem zaglądam na tę stronkę i podziwiam Autora komiksu oraz Kaprala, że pomimo braku komentarzy chce Im się kontynuować to dzieło. Macie siłę woli! Robić coś z sercem i dawać swój czas, i tak bez echa, czy to się podoba, czy nie, czy w ogóle ktoś jest tym zainteresowany... Czytelnicy, odezwijcie się czasem! Ktoś dla Was robi dobrą robotę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja niezmiennie kibicuję i podziwiam, ale trudno za każdym razem wpisywać komentarze w stylu "świetnie" czy "tak trzymać", bo na dłuższą metę byłoby to nieco monotematyczne ;). W każdym razie zapewniam autorów, że mają dla kogo się starać, i z niecierpliwością czekam na piątkowy odcinek :).

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.