piątek, 21 listopada 2014

(FANART) Co w trawie Świszczy?

Mamy kolejny wysyp kajkoszowych fanartów. Tym razem nie z okazji jubileuszu, tylko konkursu "Witaj w świecie Audiokomiksów!", zorganizowanego przez Gry Online. Zadanie polegało na sportretowaniu redakcji serwisu w stylu jednego ze słuchowisk studia Sound Tropez. Wśród 11 finałowych prac znalazło się 7 zombiaków, 2 Thorgale i 2 Kajki, co daje pewien obraz preferencji czytelniczych. Z tym większą przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce zdobył "Kajko i Kokosz" w wykonaniu Przemka Świszcza. Tak tak, tego Przemka Świszcza od trailera. Gratulujemy!


Również bardzo fajnie prezentuje się wyróżniona praca niejakiego Muchensa pt. "Zaginiony Hegemon". Kolejnych 6 kajkoszowych fanartów znajdziecie w tym miejscu.


A wracając do Świszcza, to mamy dobrą wiadomość. Przemek przysłał nam kilka przykładowych kadrów z fanowskiego komiksu, nad którym pracuje. Jest to rozwinięcie pomysłu, o którym pisaliśmy jakieś 100 postów temu. Oby poszło szybciej niż z trailerem :)

1 komentarz:

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.