piątek, 21 listopada 2014

(FANART) Co w trawie Świszczy?

Mamy kolejny wysyp kajkoszowych fanartów. Tym razem nie z okazji jubileuszu, tylko konkursu "Witaj w świecie Audiokomiksów!", zorganizowanego przez Gry Online. Zadanie polegało na sportretowaniu redakcji serwisu w stylu jednego ze słuchowisk studia Sound Tropez. Wśród 11 finałowych prac znalazło się 7 zombiaków, 2 Thorgale i 2 Kajki, co daje pewien obraz preferencji czytelniczych. Z tym większą przyjemnością informujemy, że pierwsze miejsce zdobył "Kajko i Kokosz" w wykonaniu Przemka Świszcza. Tak tak, tego Przemka Świszcza od trailera. Gratulujemy!


Również bardzo fajnie prezentuje się wyróżniona praca niejakiego Muchensa pt. "Zaginiony Hegemon". Kolejnych 6 kajkoszowych fanartów znajdziecie w tym miejscu.


A wracając do Świszcza, to mamy dobrą wiadomość. Przemek przysłał nam kilka przykładowych kadrów z fanowskiego komiksu, nad którym pracuje. Jest to rozwinięcie pomysłu, o którym pisaliśmy jakieś 100 postów temu. Oby poszło szybciej niż z trailerem :)

1 komentarz:

  1. Muszę przyznać, że kreska Świszcza bardzo mi się podoba.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.