piątek, 7 marca 2014

Gucek i Roch w integralu

Na maj br. Egmont zapowiedział wznowienie całego "Gucka i Rocha" w jednym tomie. Komiks ma się ukazać w formacie A4, w twardej oprawie. Będzie sporo zmian w stosunku do poprzednich wersji. Po pierwsze kolor został gruntownie odrestaurowany. Po drugie "Kurs na półwysep Jork", który miał dwie wersje kolorystyczne, oparto na oryginalnym wydaniu z "Relaxu" (patrz: "Tajemniczy kurs"). Po trzecie liternictwo w obu częściach będzie wreszcie ujednolicone (patrz: "Aparat profesora Mixtura"). Po czwarte, poza komiksami w albumie znajdziecie 10 stron niepublikowanych szkiców Janusza Christy do "Gucka i Rocha". Ceny tomu jeszcze nie znamy.


Cały majowy pakiet Egmontu zobaczyć można w Paradoksie.

10 komentarzy:

 1. Mila wiadomość na początek tego szarego dnia, czekam jeszcze na podobna wiadomość która będzie dotyczyła wydania zbiorczego Kajko I Kokosz, ech marzy mi się takie coś .

  OdpowiedzUsuń
 2. To wlasnie powinno stac sie w nowych wydaniach komiksow Christy standartem - dodatkowe materialy; szkice, rysunki itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwłaszcza, że tych szkiców zostało po Chriście bardzo dużo.

   Usuń
 3. Ha! Cudownie! Na pewno kupię! A propos Relaxu, mogliby też zrobić jakieś zbiorcze odrestaurowane wydanie wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gildia podała cenę detaliczną 39,99 zł. Bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Kupię raczej na pewno.

  OdpowiedzUsuń
 6. Domyślam się, że premiera będzie miała miejsce na targach książki. Mimo iż wszystkie części mam w Relaxach to chyba się skusze na zakup całego tomu ...

  OdpowiedzUsuń
 7. No ale nic nie piszecie, że się ukazało i jak ogólne wrażenia z wydawnictwa. Czekałem u Was na info, a sam niechcący kupiłem w empiku :O)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.