wtorek, 28 sierpnia 2012

Meldujemy się

Trafiliśmy z urlopem na sezon ogórkowy. Po trzech tygodniach niusów uzbierało się tyle, co kot napłakał. I połowa z taaaką brodą.


 • Firma TissoToys ogłosiła facebookowy konkurs, w którym można wygrać figurki Kajka i Kokosza. Nagrody trafią do zwycięzców natychmiast po dostawie do Polski, czyli na przełomie września i października.
 • Trzy lata temu portal "Z czuba" wytypował "Polskie pojedynki wszech czasów". Na 15. miejscu znaleźli się Kajko i Kokosz kontra Tytus, Romek i A'Tomek. Starcie jest wyrównane, klikając można pomóc jednej ze stron. Sami wiecie której.
 • 70 kandydatek do tytułu Miss Mirmiłowa przedstawił serwis, którego nazwę wstydzimy się napisać.
 • Cztery miesiące temu w audycji "Trójkowy wehikuł czasu" gościł Adam Rusek i opowiadał (tu niespodzianka) o historii polskiego komiksu. Półgodzinnego nagrania pt. "Superman w PRL-u" możecie teraz wysłuchać na stronie Polskiego Radia.
 • Na dietetycznym blogu Arnodike znaleźliśmy tajemniczą wzmiankę o replice Mirmiłowa. Po bliższym zbadaniu okazało się, że chodziło o Wioskę Fantasy w Kuńkowcach. Jeśli na filmie albo na zdjęciach uda Wam się znaleźć Kajka i Kokosza, dajcie znać.

I to wszystko. Na szczęście łupy z wakacyjnej wyprawy są jeszcze lepsze niż w zeszłym roku, więc będzie o czym pisać.

3 komentarze:

 1. star - witamy, witamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, wreszcie. Czekamy teraz na masę sensacji i doniesień z wielkiego świata :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.