Wiemy już którego "Kajtka i Koka" wyda teraz Egmont. Będzie to ulubiona przez fanów sensacyjna opowieść "Śladem białego wilka". Taka właśnie informacja znalazła się na ostatniej stronie albumu "Zwariowana wyspa", który właśnie trafił do sprzedaży.
Nareszcie :). Mam nadzieję, że w zamian za uzupełnienie fragmentów pominiętych w kolorowym wydaniu KAW nie wypadnie dodatkowy pasek z tomu "Duch bunkra". Gdańszczanin'74
Jeśli chcesz wstawić w komentarzu działający link, zrób to w html-u. Powinno to wyglądać tak: <a href="ADRES_LINKU">TWÓJ TEKST</a> Podobnie robi się pogrubienie (bold): <b>TWÓJ_TEKST</b> i kursywę: <i>TWÓJ_TEKST</i> Powodzenia!
Nareszcie :). Mam nadzieję, że w zamian za uzupełnienie fragmentów pominiętych w kolorowym wydaniu KAW nie wypadnie dodatkowy pasek z tomu "Duch bunkra".
OdpowiedzUsuńGdańszczanin'74