wtorek, 8 września 2015

Katalog wydrukowany

Wiadomość z ostatniej chwili: katalog wystawy "Kajko i Kokosz: Komiksowa archeologia" jest już wydrukowany! Objętość 108 stron A4, z czego połowa to teksty, a reszta komiksy. Cena ma być niewygórowana, nakład 230 egz., ale tylko 180 trafi do sprzedaży. Jeśli się rozejdą, ma być dodruk. Pozostałych informacji szukajcie na zdjęciach, które dostaliśmy dziś od Pawła Pogodzińskiego z Grodziska Sopot.

8 komentarzy:

 1. A po ile? I gdzie można kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Grodzisku Sopot, w centrali Muzeum Archeo w Gdańsku i internetowo. Po ile to jeszcze nie wiemy.

   Usuń
  2. Wiemy- 21 złotych- do nabycia także podczas Weekendu z Archeologią 12- 13 września na placu przy ulicy Rycerskiej :)

   Usuń
 2. Katalog do sprzedaży trafi dopiero za tydzień. Cena prawdopodobnie 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętajcie o bibliotekach z EO, proszę...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cena 21 zł, zamówienia ślijcie na adres mag@archeologia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Można stwierdzić, że katalog odniósł sukces! Dopiero dziś oficjalnie zagościł w sklepiku muzealnym, a zostały jedynie pojedyncze sztuki. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim autorom za wspaniałe teksty i uczestnikom konkursu, ponieważ dzięki Wam katalog jest rozchwytywany! Dziękuję także Wam drodzy czytelnicy, że chcecie przeczytać nasz katalog to jest dowód, że nasz trud był wart wysiłku. Dziękuję! Staramy się o dodruk!

  OdpowiedzUsuń
 6. Był też komiks ks. Piotra Kaczmarka/Ojca Placyda.

  I jeszcze komiks autorów "Ryśka i Królika"(scen. Łukasz Piotrkowicz, rys. Krzysztof Budziejewski) i powiem, że zupełny inny styl, niż "Rysiek i Królik"! :-)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.