środa, 15 stycznia 2014

(FANART) Wąsy Kaprala

Łukasz Kuciński przedstawia kolejną propozycję na długie zimowe wieczory (poprzednia była tu). Tym razem jest to jednoosobowa gra planszowa.


Już. Planszówka jest niezwykle emocjonująca, ma jednak drobną wadę, jaką jest stosunkowo krótki czas rozgrywki. I tu liczymy na Waszą inwencję. "Wąsy Kaprala" mają na tyle uniwersalny engine, że przy niewielkiej modyfikacji można je przerobić na grę przygodową, bitewną, kooperacyjną, logiczną, zręcznościową, a może nawet kolekcjonerską. Życzymy miłej zabawy.

5 komentarzy:

 1. Ja mam pytanie nie na temat, z ciekawości - czy rozważaliście kiedyś założenie czegoś w rodzaju forum Na-Plasterki, gdzie czytelnicy mogliby sobie dyskutować z Wami tudzież między sobą o twórczości Christy i wymieniać poglądami, pomysłami, artami? Bo komentarze są do tego celu strasznie niewygodnym narzędziem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy o tym nie myśleliśmy. Chyba nie mielibyśmy czasu, żeby takie forum moderować. No, chyba żeby znalazł się chętny do pilnowania trolli :)

   Usuń
  2. Myślę, że paru zaufanych Stałych Czytelników by się chętnie zgłosiło do tego. Ja sam nawet, ale ja nie jestem ani stały ani zaufany ;).

   Usuń
 2. Dla podkreslenia wagi moich słów Siłacz palnie pięścią w stół!

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.