piątek, 19 października 2012

TissoToys kontra reszta świata


Znany twórca komiksów Marek Turek przysłał nam ponad 20 zdjęć figurek TissoToys, w najrozmaitszych komiksowo-bajkowo-filmowych konfiguracjach. Czegoś podobnego jeszcze nie widzieliśmy. Cóż za dynamika! Cóż za scenografia! Jeżeli istnieje coś takiego jak fotografia figurkowa, to Marek z pewnością wyznacza nową jakość w tej dziedzinie.


Trzeba przyznać, że polskie figurki prezentują się wcale nie gorzej niż zachodnie. A ponieważ katalog TissoToys to nie tylko "Kajko i Kokosz", mamy też kilka zdjęć innych postaci. Jeszcze więcej figurkowych fotek Marka Turka znajdziecie na jego facebookowym profilu.


Wam również radzimy sięgnąć po aparaty fotograficzne i trochę poćwiczyć, bo taka umiejętność może się niedługo przydać...

4 komentarze:

  1. Jajcarskie fotki pierwszej klasy, tylko zdjęcie nr 7 kojarzy się jednoznacznie.. jak można było Kokoszowi podłożyć świnię !!!( i to bez odpowiedniego przyrządzenia).

    OdpowiedzUsuń
  2. Pokrętne te zdjęcia;) Kolekcja też robi dobre wrażenie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna galeria. Można sobie w głowie teksty w dymkach wymyślać :-)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.