sobota, 30 stycznia 2021

Jajo Hegemona

Parę dni temu cały polski Internet obiegł zwiastun netfixowego "Kajka i Kokosza", a wraz z nim krótki opis fabuły (tzw. blurb). Okazuje się, że serial - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie będzie w 100% oparty na komiksach Janusza Christy. Pojawią się nowe wątki, np. ten:
"Herszt Zbójcerzy, Krwawy Hegemon, marzy o zdobyciu Mirmiłowa, a odkąd Kajko i Kokosz przejęli jego jajo, z którego wykluł się smok Miluś, pragnie też osobistej zemsty na parze przyjaciół".
Na Trygława i Swaroga! A myśmy myśleli, że to będzie serial dla dzieci...

Zgodnie z najnowszym komunikatem, 28 lutego zobaczymy tylko pięć 13-minutowych odcinków, a pozostałych 21 później. Jajo namierzył kolega Duncan McLain. Brawo za spostrzegawczość!

3 komentarze:

 1. Zygmunt Freud miałby ubaw z lektury tego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robimy co w naszej mocy, żeby nasi czytelnicy się nie nudzili :)

   Usuń
 2. No i właściwie po co taka zmiana? Żeby zbójcerze byli trochę mniej negatywni, a Kajko i Kokosz byli trochę mniej pozytywni? Nie rozumiem dlaczego właściciele praw do twórczości Christy pozwalają na takie zmiany. Dlaczego tworzy się nowe historyjki skoro te stworzone przez Christę są genialne?

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.