środa, 1 kwietnia 2015

(FANART) Kajtek i Koko w Transylwanii, odc. 25-26

Wyjaśniła się sprawa tajemniczej obsuwy. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Jonatan Rerych dostał od Egmontu propozycję objęcia obowiązków scenarzysty "Kajtka i Koka" (nie mamy jeszcze przecieków na temat rysownika). Decyzja o reaktywacji serii jest dla nas kompletnym zaskoczeniem i cieszymy się z niej jak dzieci. Jonatanowi serdecznie gratulujemy przejścia na zawodowstwo, chociaż dla nas oznacza to pożegnanie z "Kajtkiem i Kokiem w Transylwanii", i to na jeden pasek przed końcem pierwszego rozdziału.


Niestety, już się chyba nie dowiemy na jaki pomysł wpadł Koko i czy nasi bohaterowie dotrą do zamku hrabiego Draculescu. Jeśli nie czytaliście poprzednich odcinków, znajdziecie je tutaj albo w naszej czytelni osiedlowej.
______________

EDIT. He he, ciekawe czy red. Kołodziejczak dał się nabrać na nasz prima-aprilisowy żart? Prawda jest taka, że pierwszy rozdział "Transylwanii" kończy się na odcinku 26. Do pełnej trójki zabrakło nam dzisiaj jednego paska, więc szybko musieliśmy coś wymyślić. A historyjkę z Egmontem dorzuciliśmy na zasadzie samospełniającego się proroctwa.

8 komentarzy:

 1. 1 kwietnia nie będziemy Jonatanowi składać gratulacji. Jeszcze by nam nie uwierzył. Prawda, Kapralu...?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przypominam, że dziś pierwszy kwietnia ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Zalamaliscie mnie taka wiadomością, ale przypadkiem nie jest to kawał na pryma aprilis?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za wiadomość!!! Rysownikiem też mógłby być Jonatan. Jego rysunki są naprawdę dobre. Czekam z niecierpliwością na owoce jego współpracy z Egmontem. Tylko jak najszybciej, proszę.
  P.S. Komiks jest naprawdę świetny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy dzisiejszy pasek nieco mnie rozczarował, bo mając w pamięci wcześniejsze kupowanie biletów przez Koka w historii o pitekantropie, można było się spodziewać ciekawszego rozwoju akcji, za to drugi (wypisz wymaluj jak z "Poszukiwanego Zyg-Zaka" ;) ) doskonale spełnia swoje zadanie jako tzw. cliffhanger (skoro dziś prima aprilis, to chyba jednak dowiemy się, co było dalej :) ).

  OdpowiedzUsuń
 6. O rety. To wspaniała wiadomość. Myślę, że mógłby być równie dobrym rysownikiem. Gratuluję.

  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właściwie jakby nie chodziło o Prima Aprilis to byłby ogromny post z tą informacją, a nie jakaś wzmianka w poście o innej tematyce.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga! Nie mamy możliwości przenoszenia komentarzy pomiędzy postami. Jeśli więc Twój komentarz dotyczy innego wpisu, po prostu nie zostanie opublikowany.