niedziela, 27 lipca 2014

(FANART) 500+500+80

Dzisiaj świętujemy podwójną pięćsetkę. Po pierwsze jest to nasz 500. wpis na blogu, a po drugie na fanpage'u stuknęło nam 500 lajków. Piękny wynik. Dziękujemy za klikanie, za ewentualne gratulacje itp.


A teraz wracamy do znacznie ważniejszego jubileuszu. Kto ostatnio śledził naszego facebooka, ten wie, że feta z okazji osiemdziesiątki Janusza Christy trwała ponad tydzień. Centralne uroczystości odbyły się na Esensji. Dostojny Jubilat z oczywistych względów nie pojawił się. Reprezentowała go wnuczka Paulina, i to bardzo godnie (patrz: wywiad pt. "Mam chyba trochę żal..."). W obchodach wziął także udział kwiat polskiego komiksu, dedykując Jubilatowi własnoręcznie wykonane laurki. Część rysowników złożyła hołd Mistrzowi na Esensji, inni na własnych blogach, profilach, czy co tam kto miał. Dla nas było to prawdziwe El Dorado - kolekcja wzbogaciła nam się o kilkanaście nowych fanartów, które niniejszym publikujemy.

Norbert Rybarczyk (Esensja)
Marcin Ponomarew (Esensja)Adam Święcki (facebook)
Piotr Nowacki (blog)
Rafał Trejnis (Esensja)Maciej Prożalski (Esensja)
Noitego.pl (Esensja)
Leszek Wicherek (blog)Łukasz Kuciński (blog)
M. Fitzner (Esensja x 2)

Spośród wszystkich jubileuszowych inicjatyw najbardziej spodobała nam się akcja zbierania lajków na rzecz pomnika Kajtka i Koka przy sopockim molo. Nie wiadomo czy coś z tego wyjdzie (z ławeczką się nie udało), ale kliknąć nie zaszkodzi.


Aha, i jeszcze tydzień temu mieliśmy "okrągłą", czwartą rocznicę założenia bloga, ale to żaden jubileusz.

2 komentarze:

  1. Nie wiedziałam, że macie fan page, dobrze wiedzieć ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. No oczywiście, że pomyłka, bo Geralt na smoki z zasady nie polował! ;)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga, Twój komentarz nie ukaże się natychmiast, bo najpierw cenzura musi go zatwierdzić. Przepraszamy za przejściowe trudności. Prosimy nie regulować odbiorników.